Vona Gábor bejelentette, hogy elege van Magyar Péterből
A Második Reformkor Párt elnöke szerint viszont Gulyás Márton olyan volt, mint mindig. Kötekedő, kifárasztásra játszó, néhol egy-egy témát túlrugózó.
Vona Gábor is kifejtette véleményét Facebook-oldalán Magyar Péter partizános interjújáról.
A Második Reformkor Párt elnöke szerint
„Gulyás Márton olyan volt, mint mindig. Kötekedő, kifárasztásra játszó, néhol egy-egy témát túlrugózó. Magyar Péter olyan volt, mint mindig. Arrogáns, ingerelhető, indulatos”.
Vona úgy látja: mindketten azt hozták, amit várni lehetett tőlük, a különbség csak annyi volt, hogy a Partizánt nagyszerűen lehet működtetni Marci stílusával, egy országot viszont nem lehet vezetni csak végtelen higgadtsággal.
A politikus szerint „a kommentekből fájó módon látszott, hogy ha a társadalom nem tud megszabadulni a szektás/törzsi imádat kontra gyűlölet fekete-fehér képernyős valóságérzékeléséből, akkor tök mindegy ki nyer itt választást, maradunk az a szomorú, felelősségkerülő és bántalmazott ország, ami most is vagyunk”.
Vadhajtasok