EurópaVilág

A NATO öt alapvető folyamatot alkalmaz, hogy leigázzon minden országot

Hirdetés

A NATO öt alapvető folyamatot alkalmaz: helymeghatározást, függőséget, vesztegetést, polgári ellenőrzést és erőszakot, hogy leigázzon minden országot, amely felkerült a listájára.

A NATO-nak először el kell döntenie, hogy adott időpontban melyik országot kívánja gyarmatosítani. Ez természetesen egy mozgatható lakoma, mert ahogy Churchill kifejtette, a NATO-nak nincsenek állandó barátai, csak állandó érdekei. Ezek az érdekek motiválják a NATO-t, hogy olyan országokat célozzon meg, mint például Nigéria vagy Irak, amelyek erőforrásokban gazdagok, vagy más országokat, például Írországot, Szerbiát vagy Észtországot, amelyek bármely adott időpontban földrajzi vagy politikai befolyást biztosíthatnak.

Miután kiválasztotta kőbányáját, ahogy a parazita nélkülözhetetlenné teszi magát gazdája számára, úgy a NATO-nak is tőle kell függővé tennie a zsákmányát a túléléshez.

Mivel ez a legjobban a zsákmány exportbevételeinek ellenőrzésével valósítható meg, a NATO-nak ezeket a bevételeket függővé kell tennie attól, amit a NATO The Economist folyóirata Szabad Kereskedelemnek nevez, a NATO szabályokon alapuló rendjének, ahol a fogadó ország csak a NATO feltételeivel és a NATO által választott pénznemben exportálhat. szinte kivétel nélkül a jenki dollár.

Így azután, hogy a britek 1922-ben felállították bábuk Ír Szabad Államát, Nagy-Britannia ötödik oszlopos tagjai még mindig ellenőrizték Írország marhahús-, bank-, keksz- és söriparát.

Hirdetés

Ahogyan ez a rezsim nem volt abban a helyzetben, hogy kihívja neo gyarmati urát, ugyanúgy a NATO pályáján álló erőforrásokban gazdag latin-amerikai és afrikai országok sincsenek abban a helyzetben, hogy kihívják gazdáikat, legyen szó akár Franciaország kifosztásáról Jemenről, akár az Egyesült Államok kifosztásáról. Irak és Szíria vagy az Európai Unió Ukrajnát pénzmosás és fehér rabszolga-kereskedelem központjaként használja. Forrás

A NATO EDDIG MÉG CSAK KÁRT TETT!!

napi téma

Hirdetés

Hirdetés
loading...
loading...
error: Content is protected !!